petra gatek

Chci inspirovat ženy, aby se postavily do čela své osobní značky a následovaly své sny

Vítejte! Jmenuji se Petra. Jsem Češka žijící v Londýně a mým posláním je pomáhat ženám zazářit prostřednictvím osobního brandu.

V životě jsem hodně cestovala a dlouhodobě žila v mnoha městech naší planety. Vždy jsem byla fascinovaná tím, jak lidé a jejich příběhy vytvářejí jedinečnost daného místa. Také mě vždy přitahovala fotografie.

V roce 2005 jsem založila White Agency, jednu z nejúspěšnějších agentur zajišťující cizincům svatby v Praze. Firmě se velmi dařilo - byla jsem v jednom letu a nehleděla jsem sama na sebe a na své potřeby. 

V roce 2018 mi diagnostikovali rakovinu prsu a můj život se navždy změnil. V rámci terapie jsem začala fotit ženy a povzbuzovat je, aby sdílely své příběhy a šly za svými sny. Odtud jsem se zcela přirozeně přesunula k brandovému focení. 

Velmi často jsem se ale setkávala s tím, že klientky nevěděly, jak fotky používat - dělaly marketing, ale neměly vytvořený základ značky. Proto jsem jim začala pomáhat také s jejich osobním brandem - protože správně uchopená osobní značka je základ všeho - vašeho podnikání, marketingu i prodeje. 


hodnoty mé značky

sebedůvěra
Inspirace 
sebeláska
propojení 
podpora

Se mnou jste ve správných rukách, nezklamu vás

Uvědomuji si, jak velký a pozitivní vliv může mít správně uchopená značka a brandové fotografie na vaše podnikání. Proto bych vám ráda sdělila, že vás a vaší značku budu brát velmi vážně a udělám vše proto, abych vám skutečně pomohla dostat vaše podnikání na novou a vyšší úroveň.

více než 15 let vlastních podnikatelských zkušeností

sama úspěšně buduji svůj osobní brand

magisterský titul v oboru marketingové komunikace

mnohaleté pracovní zkušenosti v oblasti brandingu a marketingu po celém světě

desítky specializovaných marketingových a brandingových kurzů

moje mise

Podporovat ženy, aby byly vidět a slyšet - a tím měnit svět k lepšímu.

Věřím, že pokud máte odvahu a sebevědomí, nic vás nezastaví.

brand focení, mentoring a online kurzy pro fotografky a podnikatelky