Brandové focení praha


Brandové focení

UKAŽTE SVĚTU, KDO JSTE A CO MŮŽETE NABÍDNOUT, SDÍLEJTE SVŮJ PŘÍBĚH A NEBOJTE SE ZAZÁŘIT

Nejsem jen brandová fotografka, pomohu vám také se strategií vaší osobní značky. Provedu vás obohacujícím procesem, který vás dovede k vyjasnění poselství, které vaše značka nese - k vašemu PROČ. 

Pomůžu vám rozhodnout se, které příběhy můžete sdílet, abyste se spojili se svými vysněnými klienty na hlubší, lidské úrovni. Budete se cítit dostatečně sebevědomě k ukázání vlastní tváře, která stojí na pozadí vašeho úžasného podnikání. 

Brandové focení probíhá v Praze.


Co to je brandové focení?

Brandové fotky jsou skvělým marketingovým nástrojem! Když jste zakládala své podnikání, měla jste svůj příběh a silnou vášeň pro svou myšlenku. Co vás tedy odlišuje od všech ostatních? Jste to VY!

Vaše podnikání nejde mimo vás, vy a váš příběh jste jeho důležitou součástí. Brandové focení má tu moc propojit váš příběh s vizí vaší značky a ukázat, co jedinečného právě vy předáváte světu. Díky tomu k sobě přitáhnete ty správné klienty, které uvidí ve vaší práci hodnotu a nebudou chtít spolupracovat s nikým jiným, než s vámi.

Brandové focení se od portrétního focení liší. Společně vytvoříme sérii autentických fotografií, které pomohou vašemu publiku blíže vás poznat a propojit se s vámi na mnohem hlubší úrovni. Vaši klienti totiž potřebují vědět, jaké by to bylo s vámi spolupracovat.

Jsem tu pro to, abych vám pomohla být víc vidět a vytvořit pro vás takové brandové fotky, které ukazují vaší nejlepší a nejaktuálnější verzi. 

Joy Poole, koučka

Chloe Westley, tisková mluvčí

Rhian Davies, koučka

Loma Tai, SUST Style

Christine Kjeldbjerg, nutriční terapeutka a osobní trenérka

Tegan Howlett, koučka

JarryG, designerka šperků

Vladimíra Fremutová, Meadows Bohemia Scent

Petru můžeme opravdu jen doporučit 

Bylo to úžasné! Spolupráce s Petrou byla čistá radost! Petra naprosto předčila mé očekávání a dalece překonala původní zadání. Nevěděla jsem, co můžu očekávat, protože jsem nikdy předtím profesionální brandové focení neabsolvovala. Petra mě ale inspirovala svými nápady, které dokonale vystihovaly mou značku Já i můj tým jsme z fotek nadšení a Petru můžeme opravdu jen doporučit.

Caz Hitchcock, ZAKLADATELKA Gravity Technique

Petra zachytila mou skutečnou esenci

Petra mě velmi mile překvapila. Jsem velmi nervózní, když se nechávám fotit, ale Petra odvedla báječnou práci. Během celého procesu mě chválila a rozesmívala, 

Přestože je Petra velmi profesionální, má vždy sympatický úsměv na tváři a pohodové vystupování. Výsledné fotky byly úžasné. Myslím, že vystihla mou skutečnou esenci. Je fotografkou, která je nejen technicky zdatná, ale také velmi citlivá. 

Loma Tai, London, ZAKLADATELKA SUST Style

Geniální, vřele doporučuji!

Celý zážitek i spolupráce s Petrou byla fantastická. Opravdu si na mě udělala čas, aby pochopila, kdo jsem a co jsem chtěla získat z brandového focení. Během samotného focení byla vřelá a přátelská, takže celý proces byl snadný a zábavný. A k tomu všemu jsem dostala fotky velmi rychle. Geniální, vřele doporučuji!

Joy Poole, KOUČKA MLUVENÉHO PROJEVU

Petra mi opravdu naslouchala

Jsme moc ráda, že jsem našla Petru, aby nafotila mé brandové fotky. Přitahoval mě její styl a vřelost jejích fotografií a nakonec jsem byla velmi spokojená s výsledkem. Petra mi ujasnila celý proces a opravdu šla nad rámec toho, aby zajistila pro focení ty nejlepší podmínky. Opravdu mi naslouchala ohledně toho, co jsem z fotek chtěla získat a vybrala několik úžasných míst, které odrážejí mou osobní značku. Petro, děkuji!

Tegan Howlett, bYZNYS KOUČKA

Focení s Petrou bylo tak působivé!

Jsem osobní trenérka a na základě zpětné vazby od klientů jsem zjistila, že mé fotky neodpovídají té pozitivní osobě, kterou znají. Proto jsem se rozhodla Petru kontaktovat a jsem moc šťastná, že jsem to udělala - je tak snadné s ní mluvit! Také jsme byla ráda, že mi během focení ukazovala všechny ty úžasné fotky!

Před tím, než jsem Petru poznala, měla jsem velmi zkreslený pohled na to, jak vypadá skvělý snímek. Focení s Petrou ale bylo tak působivé, že si ji znovu a znovu ráda zarezervuji, aby moji klienti věděli, od koho kupují. 


Sabrina Schuller, osobní trenérka

reference

Balíčky brandového focení

Nabízím dva balíčky brandového focení. Během úvodní konzultace společně vybereme ten, který je pro vás nejvhodnější. 

01

Balíček Evolving

BRANDOVÁ STRATEGIE & BRANDOVÉ FOCENÍ

Jedná se o autorský balíček pro kreativní podnikatelky, které potřebují pomoc s uchopením základů jejich značky. Ty jsou totiž základním stavebním kamenem pro jejich brandové focení. 

Před focením
 • 90ti minutové online nebo osobní setkání s cílem nastavit strategii vaší osobní značky a marketingovou komunikaci
 • 60ti minutová konzultace s cílem naplánovat vaše brand focení
 • plán vašeho jedinečného brand focení na míru

Den focení
 • 3 hodiny focení 
 • 4-6 převlečení/ 2- 3 lokace
 • pózování & vedení focení pro nejlepší výsledky

Post-Shoot
 • soukromá online galerie
 • plně upravená série 50ti fotografií ve vysokém i nízkém rozlišení
 • následný call, kde získáte doporučení, jak své brandové fotografie marketingově použít pro růst vašeho podnikání

investice - 26.000 kč včetně DPH

02

Balíček Focus

BRANDOVÉ FOCENÍ

Tento balíček je ideální, pokud jen potřebujete nové fotografie pro váš web, prezentaci nebo sociální média.

Před focením
 • 60ti minutová konzultace s cílem naplánovat vaše brand focení
 • Plán vašeho jedinečného brand focení na míru

Den focení
 • 3 hodiny focení 
 • 4-6 převlečení/ 2- 3 lokace
 • pózování & vedení focení pro nejlepší výsledky

Po focení
 • soukromá online galerie
 • plně upravená série 50ti fotografií ve vysokém i nízkém rozlišení
 • následný call, kde získáte doporučení, jak své brandové fotografie marketingově použít pro růst vašeho podnikáníinvestice - 22.000 kč včetně DPH

Často se ptáte...

proč mám zvolit na brand focení právě vás?

Jsem tu, abych ukázala vaši jedinečnou esenci, pomocí které se můžete lépe propojit se svým publikem. Díky marketingovému vzdělání a podnikatelským zkušenostem vám pomůžu přenést vaši vizi do života a posunout vaše podnikání na vyšší úroveň.

kde se bude focení odehrávat? můj domoc není příliš fotogenický.

Existuje mnoho možností, kde fotit. Vše záleží na tom, která místa podporují sdělení a příběh vaší značky. Vybrat můžeme příjemnou kavárnu, stylový hotel, venkovní lokace ve městě nebo také Airbnb pronájmy. Při plánování najdeme ta nejlepší místa ve vaší lokalitě.

odkud jste a kde fotíte?

Žiji v Londýně, ale velmi často cestuji do Prahy (svého rodného města) a do Mikulova (mého srdcového města). Můžeme se také domluvit na focení ve vašem městě. Nejčastěji ale fotím v Praze.

během focení se cítím nepřirozeně, pomůžete mi?

Většina mých klientek říká to samé a i tak vypadají na fotkách úžasně. Je pro mě důležité vytvořit pro vás takovou atmosféru, kde se uvolníte, budete se cítit přirozeně a focení si skvěle užijete. 

pomůžete mi vybrat oblečení na focení?

Určitě ano. Součástí plánování vašeho focení je také diskuze ohledně toho, které outfity je vhodné vybrat a které se nejlépe hodí pro reprezentaci vaší značky. Ráda vám také doporučím úžasnou vizážistku a stylistku. 

Jak můžu použít své brandové fotky?

Poté, co vám doručím vaše brandové focotgrafie, naplánujeme si další call. Během něj vás provedu možnostmi, jak použít fotky ve vašem marketingu. Díky tomu dokážete sebevědomě ukázat tvář své značky.

Stále máte otázky? Žádný problém. Pojďme vše probrat.

Je čas postavit se do čela své značky a zazářit

brand focení, mentoring a online kurzy pro fotografky a podnikatelky